08502554847

Viptransfer

Yazı Boyutu

www.viptransfer.com  web hizmetlerimiz ile Tüm dünya genelinde Havalimanı transferi hizmetleri vermekteyiz. Viptransfer hizmetlerini sunmak için 22 yıllık turizm profesyonelliğimiz ile , tüm dünya da yer alan çözüm ortaklarımız ile birlikte, güvenli, konforlu lüks ve ihtişamlı araçlarımız ile bambaşka bir transfer deneyimi yaşatmak için yola çıktık. Viptransfer.com markası olarak seyahat acentesi güvencesiyle sadece randevulu araç hizmeti veren “dünya da yerel” sloganı ile sizler için çalışıyoruz. Türkiye’de online başlayan araç servislerimiz ile havalimanı transferi hizmetlerinin yanında www.viptransfer.com adresimizden şehir içi şöförlü araç kiralama ve adresten adrese paket kurye gibi hizmetleri de satın alabileceksiniz. Ayrıca www.viptransfer.com Havalimanı transferi, şöförlü araç kiralama, paket/ kurye hizmetlerinin yanında çok yakında para transferleri, kripto para ve bitcoin gibi sanal para transferleri için çalışmalarımız devam etmektedir. 

Misafirlerimizle www.viptransfer.com ile sadece yolda değil, talepleriniz doğrultusunda havada ve denizde de lüks konfor ve mükemmelliği yaşatacağız.

Siz ve değerli misafirlerinizin güvenli ve sağlıklı havalimanı transferi, şöförlü araç kiralama, istanbul havalimanı transferi, vip transfer gibi hizmetlerimiz için bize ulaşmanız yeterlidir.

Saygılarımızla

 

  • Kişilerin hava, deniz ve kara ulaşım araçları ile Lüks, Güvenilir, Sağlıklı bir şekilde noktadan noktaya ulaşımlarını sağlayacağız
  • Araçlarımızın tamamı turizm menşeli seçilerek hizmet kalitesi artacak misafirler kendilerini özel hissedecektir. Vito / S Class Mercedes gibi üst segment ile birlikte Passat / Mondeo gibi orta segment araçlar ile ihtiyaca yönelik orta ve üst segment araçlar ile hizmet verilecektir.
  • Özel jet / Helikopter ve özel yat hizmetleri ile acil ihtiyaçların yanında çok üst segment müşterilere ulaşılacaktır.
  • Yüksek gelir seviyesinde yer alan müşterilerimizin araçlarının yazlık/kışlık arasında transfer hizmetleri verilecektir
  • Müşterilerimizin yat/tekne gibi kişisel araçlarının istedikleri noktalara ulaşımları sağlanacaktır.
  • Özel kurye ve/veya paket teslimat hizmetleri geliştirilecektir.
  • Alışveriş siteleri ile yapılacak anlaşmalar ile aynı gün/ birkaç saat içerisinde paket teslimatı yapıalcaktır.
  • Yüksek miktarda para transferleri, değerli maden, kripto para transferleri gerçekleştirilecektir.
  • Enerji dağıtımı, çöp toplanması gibi isteğe bağlı özel hizmetler verilecektir.