08502554847

Sigorta Kibris

Yazı Boyutu

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Online Sigorta Portalı 

 

TRAFİK SİGORTASI

ARACINIZLA ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA VEREBİLECEĞİNİZ ZARARLARI TEMİNAT ALTINA ALIN!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde zorunlu bir sigorta olan Trafik Sigortası ile sorumluluğunuzu paylaşıyoruz!

Aracınızın ülke sınırları içerisinde yol üzerinde kullanımı sırasında üçüncü şahıslara verebileceğiniz maddi ve bedeni zararlardan siz sorumlu olursunuz. Zorunlu Trafik Sigortası ile bu sorumluluğunuzu poliçenizde yer alan teminatlar kapsamında güvence altına alabilirsiniz.

Zorunlu Trafik Sigortası, trafikte yaşanabilecek kazalar sonrasında aracınızın ve aracınızı sürmeye yetkisi olan kişinin üçüncü şahıslara verdiği zararları, ölüm ve yaralanmaları belirli limitler kapsamında teminat altına almaktadır.

KASKO SİGORTASI

ARACINIZIN BAŞINA GELEBİLECEK HASARLAR TEMİNAT ALTINDA!

Aracınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz! Kasko Sigortası ile aracınızı çarpışmadan yangına, hırsızlıktan infilaka kadar birçok riske karşı sigortalatabilirsiniz.

Kasko Sigortası ile aracınızın başınıza gelebilecek olası riskler karşısında sürücü kusuruna bakılmaksızın, poliçe şartlarınız doğrultusunda maddi hasarlarınız karşılanır. Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti’nin yanı sıra Güney Kıbrıs’ta da geçerli olan Kasko Sigortası ile özel asistans hizmetlerinde de faydalanabilirsiniz.

Çeşitli ek teminatlar ile kapsamının genişletilebildiği Kasko Sigortası Elit Kasko Sigortası, Kısmi Kasko Sigortası ve Pert Kasko Sigortası seçenekleri ile de farklı teminat alternatifleri sunuyor.

ARACIMI NASIL KORUYOR?

Kasko Sigortası aracınızın karayolu üzerinde motorlu ya da motorsuz araçlarla çarpışması, hareket ya da durma halindeyken sigortalının veya aracı kullanan kişinin iradesi dışında sabit ya da hareketli bir cismin çarpması sonucu devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi durumları teminat altına alır.

Üçüncü kişilerin kötü niyetle yaptığı hareketler, aracın yanması, çalınması gibi durumlarda da Kasko Sigortası aracınızı ve üzerindeki aksesuar ve yedek parçaları hasarın meydana geldiği zamanki makul piyasa değeri ile poliçe şartlarınız kapsamında güvence altına alarak tamir masraflarınızı üstlenir.

 

ELİT KASKO SİGORTASI

KASKO SİGORTANIZA EK TEMİNATLARLA AVANTAJLARDAN YARARLANIN!

Aracınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz! Sahip olduğunuz Kasko Sigortası’na ek teminatlarla aracınızı geniş kapsamlı bir korumaya alabilirsiniz.

Kasko Sigortası ile güvenceye aldığınız, gözünüz gibi baktığınız aracınızı ek teminatlarla Elit Kasko Sigortası güvencesine alabilirsiniz. Kasko Sigortası, Elit Kasko Sigortası haricinde Kısmi Kasko Sigortası ve Pert Kasko Sigortası seçenekleri ile de farklı teminat alternatifleri sunuyor.

ARACIMI NASIL KORUYOR?

Elit Kasko Sigortası, Kasko Sigortası teminatlarına ek olarak grev, lokavt, halk hareketleri, sel ve su baskınları ve dolu hasarlarına karşı aracınızı koruma altına alır.

Elit Kasko Sigorta, hasar sonrası aracınızın trafikte yol alamayacağı durumlarda poliçe süresince yılda iki defa, en fazla 7 gün süreyle ikame araç temini sağlar. Elit Kasko Sigorta, çekme ve kurtarma hizmetlerinin yanı sıra aracın arızalanması durumunda araçta bulunan yolcuların ikametlerine ya da gidecekleri yere ulaştırılmasını sağlar. Yanlış akaryakıt dolumu nedeniyle maruz kalacağınız zararlar da Elit Kasko Sigortası ile güvence altına alınır.