08502554847

Kibris Emlak Sitesi

Yazı Boyutu

www.kibrisemlaksitesi.com web adresimizde KKTC Emlak Kiralama, Kıbrıs Ev kiralama, KKTC kiralık, Kıbrıs Ev kiralama, Kıbrıs'ta ev almak, KKTC ev almak gibi hizmetlerimiz için KKTC emlak siteleri içerisinde en güvenilir hizmeti vermektedir. Kuzey Kıbrıs Emlakçılar Birliği www.kibrisemlakcilarbirligi.com bağlı olarak hizmet vermekte olan web sitemiz www.kibrisemlaksitesi.com Girne ev kiralama, Girne Ofis Kiralama, Girne arazi, Girne ev satın alma, KKTC emlak ve Kıbrıs emlak hizmetlerini https://www.101evler.com/acente-detay/kibris-emlak-sitesi/14515 linkimizden ulaşabileceğiniz gibi ayrıca https://www.hurriyetemlak.com/emlak-ofisi/kibris-emlak-sitesi-81323 linkinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm ilanlarımız www.kibrisemlaksitesi.com adresimizden güncel olarak takip edebilirsiniz. Sizlere Kıbrıs emlak danışmalığı ve Kıbrıs ev almak hakkında konularımızla ilgili olarak ödenecek vergiler için http://www.kibrisemlaksitesi.com/kktcde-gayrimenkul-mal-satin-alinirken-odenmesi-gereken-vergiler/6/h/l adresimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Kıbrıs emlak tipleri için http://www.kibrisemlaksitesi.com/kktcde-satin-almak-istediginiz-gayrimenkulun-kategorisi/7/h/l linkimizde tüm detaylar yer almaktadır. 

Ayrıca 101evler.com Kuezy Kıbrıs Gayrimenkul Portalı nında kurumsal üyesi olup tüm ilanlarımızı 101evler.com üzerinde de ulaşabilirsiniz. https://www.101evler.com/acente-detay/kibris-emlak-sitesi/14515

 

Ofisimiz KKTC Girne Alsancak bölgesinde Green Star Plaza Kendi binamızda hizmet vermektedir.  Hafta içinde 09:00 - 18:30 hafta sonları ise Cumartesi günü 16:00 ya kadar hizmet vermektedir. Kktc sınırları içerisinde özellikle Girne bölgesinde kiralık & satılık gayrimenkul danışmanlıkları için her zaman sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 

Kuzey Kıbrıs genelinde her zaman yanınızdayız. 

0533 867 0533